Čistíme republiku a pomáháme i Světu a všemu živému - Gifting, orgonity

V rámci celosvětového Giftingu darujeme Orgonit všem navšíveným obcím a starostům obce a tak pomáháme čistit svět.

Moje zkušenost s orgonitem:

O orgonitu vím už asi pět let. Mluvili o něm lidé v mém okolí, četl jsem o něm na internetu, ale nikdy jsem mu nevěnoval příliš pozornosti. Změnilo se to teprve když mne asi před dvěma roky navštívili pánové z Ozdravovny silnic. Po jednání, které probíhalo ve velmi seriozním, až přátelském, přitom ale pracovním duchu přišla řeč na záliby a koníčky a padlo i slovo orgonit. Řekl jsem, že o něm něco málo vím, a pánové mne překvapili, když mi věnovali několik kousků orgonitu různých tvarů, a ty mi věnovali. Od té doby má orgonit své místo u mne na stole, a to nejen v kanceláři, ale také doma, a když jsem zjistil, že na mne působí pozitivním, zklidňujícím nebo spíše harmonizujícím vlivem, tak jednu pyramidku nosím stále u sebe. Nevím, jestli je to jen vlivem orgonitu, ale od té doby se cítím mnohem klidnější, vyrovnanější a mnohem více v pohodě, lépe se mi komunikuje s lidmi a snadněji řeší konflikty, které občas v životě nastanou. Nevím, jestli je to vlivem orgonitu, ale rozhodně nebudu zkoušet ty krásné předměty ze svého blízkého okolí odstranit. Má je rád a každý pohled na ně mi přináší pocit uklidnění.

Libor Kašpárekstarosta obce Hnojice

Co je a co umí ORGONIT?

Orgonit je nepřetržitě pracující transformátor destruktivní energie z okolí, kterou transformuje na energii konstruktivní a tím neutralizuje hlavní příčinu škod páchaných EM smogem, chemikáliemi a radiací.

Je to tedy měnič špatné energie na energii dobrou a likviduje civilizační škody lidstvem páchané.

V základě je to směs kovových třísek (a pro zvýšení účinnosti i krystalu křišťálu), zalitých v umělé pryskyřici.

Organická pryskyřice energii přitahuje do sebe, ale zároveň je odrážena třískami. Tím vzniká velmi rychlý a chaotický pohyb energie.

Při každém odražení se zvyšuje vitální kvalita či frekvence nebo čistota této energie, takže při opuštění orgonitu má mnohem vyšší kvalitu.

Orgonit a výrobky na jeho bázi mají schopnost pracovat s Univerzální životní energií, která je všude kolem nás a je nezbytná pro život všech organismů.

Nikola Tesla tuto energii nazval“ vesmírnými paprsky“, Dr. Wilhelm Reich, vědec, který tuto energii prozkoumal nejvíce, ji nazval Orgon. Jiné názvy pro tuto energii jsou Bioenergie, Vitální energie, Éter, Čchi, Ki, Prána, Ód a desítky dalších.

Chaotickým odrážením se o kovové třísky získává orgon svou původní pozitivní aktivní zářivou podobu (positive orgone - POR).

Další důležitý hráč v tomto procesu je krystal křišťálu, který se umisťuje do prostřed tělesa orgonitu a jeho transformační schopnost zvyšuje minimálně dvakrát. Pokud se křišťál před zalitím do pryskyřice nabije POR, má orgonit opět zhruba 2x vyšší účinnost, takže celkem 4x.

Jak známo, velmi univerzální křišťál má sám o sobě dobré léčící, čistící a neutralizační schopnosti, ale musí se pravidelně energeticky čistit. V orgonitu se, ale stává v podstatě SAMOČISTÍCÍM.

Co vše ORGONIT dokáže?

Často se to zdá neuvěřitelné, ale je to prostě tak.

 • Neutralizuje destruktivní působení EM záření

  veškeré elektroniky, obrazovek, zářivek, trafostanic, vysokonapěťového vedení a rozvodů elektřiny vůbec, rádiové vysílání všeho druhu - televize, rádia, mobilní telefony a jejich buňky (vykrývače), wi-fi, bluetooth, lokální vysílače. Lidé citliví na monitory a zářivky je prostě shledají nadále neškodnými.
 • Čistí vodu.

  Voda v hrnku, vodní nádrže, rybníky, jezera, řeky, moře i oceány, i když u nich to bude trvat trochu déle. Energeticky čistí i vodovodní vodu protékající v trubce. Pozorovatelný efekt je zprůzračnění vody v předtím kalné zelené vodě stojatých rybníků a nádrží všeho druhu.
 • Zlepšuje okolní energii

  Citliví lidé poznají zlepšení okolní energie.
 • Čistí atmosféru

  od chemtrails, smogu, kyselých dešťů, jedovatého spadu všeho druhu. Dokonce uklidňuje bouře a vichr, jelikož bouře a černé mraky jsou v podstatě ohromná peřina destruktivní energie DOR.
 • Je bezpečný

  Orgonitová verze zařízení (Chembuster nebo Orgonite Cloudbuster) je bezpečná, protože DOR není odváděn, ale přímo transformován a posílán zpět stejným směrem. Byl vynalezen právě za účelem zneškodnění chemtrails - jedovatého aerosolu vypouštěného z letadel.
 • Je instantní uzdravovač

  Orgonit je instantní uzdravovač nejen lidí.
 • Transformuje negativní energie

  Díky tomu že transformuje negativní energie, čistí a nabíjí tělo živou energií. Tělo potom má mnohem více energie na samoopravné procesy, a pro uzdravení nezbytnou automatickou detoxikaci. Tím se tělo léčí samo bez vlivu nějakých pseudoléků. Pokud je orgonit v přímém kontaktu s tělem, výměna energie je mnohem prudší a i cítitelná a pro hodně citlivé jedince i na zadek posazující. I během pár minut se dostaví efekt potřeby se zhluboka nadechnout.
 • Zvířata si s orgonitem nedělají hlavu

  a okamžitě pochopí jeho význam a užitek.
 • Rostliny rostou rychleji

  do větších výšek, rozměrů, plodnosti a zdraví. Tento efekt se, ale omezuje jen na pár metrů od orgonitu díky záporné ionizaci vzduchu kolem. Pokud jsou rostliny propleteny kořeny nebo větvemi, dosah je mnohem větší.
 • Orgonit v ledničce čistí

  od vznikajícího elektrosmogu prostředí uzavřené ledničky, a tak potraviny v ní obsažené nejen chrání a čistí, ale také vitalizuje a tím podporuje udržení jejich nutričních hodnot a svěžesti.
 • Orgonit všeobecně zlepšuje a uklidňuje

  i "atmosféru" doma a v sociálních prostorách všeho druhu. Všude kde jsou lidé. Jak známo, myšlení produkuje energii, kterou myslící člověk šíří kolem sebe. Tato energie zas ovlivňuje myšlení dalších lidí okolo.
 • Orgonit transformuje nízkou energii

  vytvořenou nízkými myšlenkami a emocemi. Stres, strach, napětí, zlost, zášť, nenávist atd. To vše je kontinuálně odstraňováno z okolí. Projeví se změna v náladách lidí, větší uvolnění a radostnější nálada, harmonizace. Tyto emoce, ale mohou být "vyháněny" z lidí, kteří je v sobě dusí. Takže první efekt může vypadat dost opačně.
 • Posiluje vrozené psychické schopnosti.

  Dostává je na povrch a do vědomí. To se děje díky zvyšování osobní frekvence/energie lidí v kontaktu a prací s orgonitem.
 • Harmonizuje

  a dělá konstruktivními geopatogení zóny a zemské dráhy s destruktivní energií.
 • Budoucí události na Zemi:

  orgonit zvyšuje frekvenci lidí a jejich okolí. Je velmi pravděpodobné, že toto bude velké plus v budoucnu.
 • Snižuje spotřebu spalovacích motorů

  Jsou tu zprávy i o tom, že snižuje spotřebu spalovacích motorů při instalaci k nádrži a do sání.

 • Gifting – dávání orgonitů.

  K lidem na celém světě se postupně dostává stále více blahodárného působení orgonitu a to jak formou rozdávání, tak i běžným prodejem, jako jakékoliv zboží. Na planetě působí desítky tisíc jednotlivců i skupinek, které pro blaho Země a všeho živého ORGONITY vyrábějí, dále prodávají a výtěžek prodeje znovu investují do jejich výroby, aby mohli dalším dáváním-darováním šířit ochranu Země před škodlivými vlivy civilizace. Naše malá společnost usiluje také svými silami o pomoc v této krásné a lidem a Zemi prospěšné činnosti a ráda pomůže i vám v upevnění čistoty a harmonie vašeho okolí.

Kam orgonit umístit?

Toto jsou jen doporučení.

V umisťování orgonitů platí jedno důležité pravidlo - řiďte se pocitově, intuitivně.

Každému vyhovuje něco jiného, proto zkoušejte, co je to nejlepší pro vás.

-          9 TB zakopaných v kruhu kolem domu vytvoří druh energetické bariéry vůči destruktivním energiím z okolí.

-          4-6 TB na vodovodním potrubí vytáhne z vody destruktivní energie (typicky tmavozelená) a významně zvýší její energetickou kvalitu.

-          po 1 TB ke každému domácímu spotřebiči, který generuje elektromagnetická záření, počítač, mikrovlnka, televize, elektrický sporák...

Elektromagnetický smog vytváří v místnostech kladně nabitá pole, většinou u podlahy. Kladný náboj je pro zdraví škodlivý, protože v podstatě zpomaluje veškeré metabolické procesy.

Silně záporně ionizující orgonit si s tím hravě poradí.

-          2 TB v lednici vytahují špatné energie z jídla a pomalu ho nabíjí.

-          Orgonity zlepšují vitalitu veškerých rostlin. Hlášeny jsou zkušenosti, kterým ani my nemůžeme uvěřit.

-          TB nošený při sobě v kapsách nebo držený v ruce nabíjí tělo životní energií a urychluje jeho automatickou detoxikaci a léčení vůbec. Detoxikace je tak silná, že vám může být zle, bolet hlava, únava a chlad. Doporučuje se hodně pít. Všechno to jsou známky skutečného léčení.

Orgonit sám o sobě neléčí, jen dodává energii, kterou tělo k automatickému léčení potřebuje.

-          Výborná neutralizace geopatogenních zón v průměru asi 3,5 metru na 1 TB. Zdroj geopatogenních zón v podzemí není nijak zrušen, ale jeho energie je plně transformována nebo rozptýlena tak, že už nemůže škodit organismu.

Lze to velmi dobře telesteticky změřit.

-          Podpora klidného spánku. Např. TB u nohou postele. Děti přestávají mít noční můry.

 

Podpora všech relaxačních a meditačních technik. Už když držíte jakýkoliv orgonit v ruce, během pár minut vám automaticky začne klesat mozková frekvence do pásma Alfa, což je stav uvolnění a relaxace.

Pokud meditujete aktivně, tyto účinky se synergicky násobí.

Možná zklidňuje i protivné sousedy po instalaci do jejich blízkosti. U nás to funguje.

Pokud máte hlubší zájem klikněte zde