Nevíte jaké orgonity vybrat? Které budou pro váš domov nejvhodnější?

Aby vaše snažení mělo maximální účinek, je potřeba, aby v každé místnosti byl alespoň jeden základní orgonit TB – Tower Buster + dodat k televizi, počítači, mikrovlnce a nezapomenout na wifi.

Každému členu domácnosti 1- 2ks do nohou pod postel. 1ks do ledničky, 2-3ks na vodovodní trubky, do auta a pokud něco zbude, tak kytičkám, nebo k vysílačům do okolí, popř. do rybníka, nebo pod velký listnatý strom.

Základní TB (cca 100-120g) nejsou nejkrásnější na pohled, ale jsou fantastičtí pracovníci. Primárně jsou určeny k zakopání do země (9 TB okolo domu v kruhu). Pokud se vám nelíbí vzhledově, a víte, že je potřebujete na místo, kde se nedají schovat, potom je nahraďte

dekorativními TB orgonity (150-300g menší pyramidy, jehlany, kužely). Ty jsou vhodné např. k dětem do pokoje na stůl. Do místnosti, kde se rodina nejvíc schází, doporučujeme větší

dekorativní orgonity HHG – Holy Hand Grenade (400-600g). S rozmístěním si nedělejte starosti, dejte je tam, kde se Vám to bude líbit.

Nakonec miniorgonity - ty jsou vhodné do kapsy. Když budete nosit orgonit neustále v kapse nebo na krku, bude vaše tělo stále čistit a dodávat Vám čistou energii, kterou potřebujete pro denní činnosti.

Bude vám pomáhat být více nad věcí, být sám sebou, nenechat sebou manipulovat a na to vše vám dodá energii.

Pokud chcete orgonit do práce, aby vás ochraňoval a čistil vaše pracovní prostředí, platí podobná pravidla.

Pokud se při práci pohybujete - pak miniorgonit do kapsy, nebo přívěsek.

Pokud sedíte sami v kanceláři stačí 1-2 základní (popř. dekorativní).

Pokud pracujete v kanceláři, kde vás sedí 4-5 lidí, všichni mají puštěný celý den počítač, už je vhodnější velký orgonit.

Velké orgonity jsou také vhodné pro terapeuty, lékaře, maséry, pro lidi, kteří pracují na podatelnách a informacích, všude tam kde se vystřídá hodně lidí - chodí totiž lidé s různými náladami, emocemi a energiemi a ty kužel čistí.

U terapeutů, masérů a osob pracujících s lidským tělem i duši orgonit navíc podporuje terapii a uvolnění klienta a rovnou čistí uvolněné energie. Klient se více a dříve otevře J.

 

ORGONITY NAŠÍ VÝROBY.

Přívěsky osobní – čirá pryskyřice, (mikrotřísky mosazi, hliníku, bronzu), s menšími kameny – křišťál, ametyst, růženín, achát.

Orgonity do kapsy – jako přívěsky, jen jsou větší a bez očka na uchycení.

TB základní - Tower Buster cca 100-150g, základní pryskyřice, kovové třísky (většinou ocel), krystal křišťálu.

TB dekorativní – Tower Buster cca 150-300g, čirá pryskyřice, kovové třísky (většinou hliník, mosaz, měď, bronz), krystal křišťálu, ve špici menší kameny – ametyst, achát, růženín, citrín, ametrín.

HHG dekorativní – Holy Hand Grenade cca 400-600g, čirá pryskyřice, kovové třísky (většinou hliník, mosaz, měď, bronz), velký krystal křišťálu nebo růženínu nebo dva a více menších, ve špici menší kameny – ametyst, achát, růženín, citrín, apod.

 

Pomocný nákupní seznam:

Domů - sada TB + 1 HHG do obýváku + dekorativní TB dle libosti, miniorgonit nebo přívěsek, dle počtu členů domácnosti

Do práce – základní TB nebo HHG + miniorgonit nebo přívěsek

Ing. Richard Balušek

obchodní ředitel