První reakce čtenářů našeho ebooku:

Dobrý den, s opravou komunikace od Vaší společnosti má město Konice již dobrou zkušenost, jak ve způsobu provedení opravy, tak i ve výborné komunikaci při plánování těchto oprav. Příručka dle mého názoru jednoduše a hlavně názorně představuje Vámi upřednostňované metody oprav komunikací. Na trhu je v dnešní době mnoho společností, které nabízí opravu komunikací, ale již nemají stanovenou přesnou cenu za jejich služby. Dle Vaší příručky si může každá obec již v rámci příprav svých rozpočtů sama stanovit téměř přesnou finanční kalkulaci oprav komunikací do dalšího rozpočtového období. Mnohokrát děkuji za poskytnutí příručky a věřím, že při opravách komunikací budeme i nadále spolupracovat. S pozdravem a přáním hezkého dne

Bc.Martin ŽenožičkaInvestiční technik, Městský úřad Konice

Vámi zaslaná příručka je pro mne vytvořena velmi solidně a to hlavně z toho důvodu, že ti kteří si všechny odborné termíny nedokážou v praxi představit mají možnost na Vašich obrázcích – před a po – si udělat vlastní představu. Vlastní představu myslím jak o stavu vozovky ale i o cca ceně co chci dělat podle Vaší nabídky si dovedu velmi dobře představit, což málokdo ve svých nabídkách uvádí. Za moji osobu hodnotím kladně i ukázky nejen místa ale i názvy, kde se mohu jet podívat na stav opravené komunikace popř. získat místní info !

Ing. Hradílek Jaroslavstarosta obce Domaželice

Po prostudování vaši příručky jsem nabyl dojmu, že každý je schopen si v ní najít co potřebuje. Připomínám, že za dobu naši komunikace, mi mohou být některé statě jasné ale kdybych jednal poprvé tak bych se dotazoval. Závěrem jen shrnuji, že jsem nabyl dojmu, že všechny kroky činíte ke spokojenosti odběratelů.

Václav Vojtíšekstarosta obce Světlá Hora

Příručka k opravám silnic je vypovídající, kvalitní, obrázky jsou vše vysvětlující a brožura sama o sobě dává obrázek o Vaší dobré práci. (Jak jsem se mohl sám přesvědčit u opravy silnice v Pavlovicích u Kojetína i v sousedních Unčicích.) Jsem spokojen, jen tak dál. S pozdravem

Milan Lešikarstarosta obce Pavlovice u Kojetína

Co se týče příručky, tak bych na ni nic neměnil, dává ucelený přehled o opravách včetně technologie.

Antonín Russtarosta Obce Benešov

Blog

ebook

Nový e-book je tu!

Dne 16.2.2016 vychází náš v pořadí již pátý e-book s názvem Chcete komunikace trvale v dobrém stavu, ale bez starosti a levně?